Opublikowano

Kompozyt poliestrowo-szklany jako materiał do budowy kanałów odwodnień liniowych.

Pośród wielu materiałów używanych do budowy odwodnień liniowych, znajdujemy „KOMPOZYT POLIESTROWO-SZKLANY”. Materiał ten bardzo dobrze zdaje egzamin podczas użytkowania. Odwodnienia kompozytowe niesłusznie kojarzymy z odwodnieniami budżetowymi. Firmy profesjonalnie zajmujące się instalowaniem tego typu systemów bardzo doceniają zalety tego materiału. Wiele z nich postanawia montować tylko odwodnienia kompozytowe.

Odwodnienia MEARIN są świetną propozycją jeśli zamierzasz wykonać odwodnienie liniowe w swoim garażu. Odwodnienia kompozytowe z rusztem poliamidowym są bardzo wytrzymałe i estetyczne i możesz je już dziś kupić w naszym sklepie.

O materiale jakim jest kompozyt poliestrowo-szklany można przeczytać tutaj.

Odwodnienia kompozytowe MEARIN z rusztem poliamidowym B125 lub C250 cechują się przede wszystkim wytrzymałością na przejazd samochodów (zgodnie z ich klasą wytrzymałości), ale przede wszystkim całkowitą odpornością na korozję. Całkowity brak elementów stalowych powoduje, że możemy cieszyć się z estetyki produktu przez długie lata. To i zastosowana wysokość budowlana – 55 mm, powodują, że produkt idealnie sprawdzi się w naszym garażu.

Odwodnienia kompozytowe MEARIN możemy także zainstalować na parkingu. Do wyboru są tu produkty w wielu wymiarach. Do wyboru mamy odwodnienia o 4 szerokościach w świetle: 100, 150, 200 i 30 mm, oraz po 2 wysokości trzech pierwszych modeli. Model szeroki wewnętrznie na 300 mm posiada tylko jedną wysokość budowlaną.