ProSale – oferta odwodnień

Aby ułatwić poruszanie się w gąszczu produktów ogólnie nazywanych „ODWODNIENIAMI LINIOWYMI” podzieliliśmy je na kilka ogólnych kategorii bezpośrednio powiązanych z obszarem ich instalacji.
Niejednokrotnie klienci a nawet specjaliści błądzą pomiędzy nazewnictwem jednego, drugiego i kolejnych producentów.
Odwodnienia liniowe, odpływy liniowe, kratki odpływowe, kanały i wiele innych nazw przewija się podczas wertowania stron internetowych.
Nie ważnie jest jednak, jak nazwiemy ten produkt i tak najważniejszym będzie jego przeznaczeni

Specjalizując się w produktach, jakimi są ogólnie pojmując ODWODNIENIA LINIOWE zawsze mamy na myśli prefabrykowane kanały służące do zbierania i odprowadzania wody. 

Podstawowy podział ODWODNIEŃ LINIOWYCH

Bardzo ważnym elementem każdego garażu są garażowe odwodnienia liniowe. Dobrze dobrany produkt zapewnić musi sprawne odprowadzanie wody, która pochodzi zazwyczaj z topniejącego śniegu lub ociekającego deszczem samochodu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o odwodnieniach do garażu zapraszamy do zapoznania się z artykułem: ODWODNIENIE GARAŻOWE

Jeśli już wiesz, co potrzebujesz to zapraszamy do naszego sklepu ONLINE gdzie można znaleźć produkty odpowiednie do garażu.

Odwodnienia stosowane wokół domu to najczęściej odwodnienia chodników, podjazdów i parkingów samochodów osobowych na terenach prywatnych. Więcej informacji o tych odwodnieniach można znaleźć TUTAJ

W związku z tym, iż w tej grupie występują odwodnienia wielu klas o których można przeczytać tu: JAK DOBRAĆ ODWODNIENIE

Jeśli zdecydowałeś już jakie odwodnienie jest Ci potrzebne- zapraszam do naszego sklepu ONLINE.

Odpływ prysznicowy
W naszej ofercie znaleźć można także odpływy prysznicowe