Odwodnienia parkingów samochodów osobowych.

Parking dla samochodów osobowych wymaga odwodnienia bardziej odpornego na intensywność przejazdów i wagę pojazdów, niż przy strefie przydomowej. Dlatego odwodnienie parkingów wymaga zastosowania klasy B125.

EASY Odwodnienie 100x100 B125

JEŚLI CHCESZ KUPIĆ ODWODNIENIA TEJ KLASY PRZEJDŹ DO NASZEGO SKLEPU.

Odwodnienie liniowe klasy B125 jest dostępne w różnych wymiarach (szerokości i wysokości), dzięki czemu można dopasować je do własnych potrzeb (ilości wody, jaką ma odprowadzać). Odwodnienie parkingu bardzo dobrze spełni swoją rolę w garażach lub na parkingach aut osobowych. Jest to klasa bardziej wytrzymała niż A15. Kratki ściekowe parkingowe wykonane mogą być z polietylenu wysokiej gęstości (PE-HD) z rusztami żeliwnymi bądź stalowymi (ruszt kratowy ocynkowany lub nierdzewny). Materiał rusztu zapewni nam odpowiednią wytrzymałość produktu, a kanały PE-HD sprawny przepływ wody, oraz odporność na występujące w Polsce różnice temperatur. Kanał w połączeniu z „opaską betonową” daje produkt niezwykle wytrzymały i o gładkiej powierzchni przepływu wody, co sprzyja jej szybkiemu odprowadzaniu do kanalizacji. Odwodnienia łączy się poprzez specjalnie zaprojektowany system, wsuwając jedno odwodnienie w drugie, co sprawia, że montaż odwodnienia liniowego jest prosty i nie wymaga stosowania specjalistycznego sprzętu. Nasze odwodnienie parkingów jest też łatwe w transporcie, ponieważ materiały, z którego jest wykonane, są nie tylko mocne, ale też stosunkowo lekkie.

Prawidłowe odwodnienie parkingu to podstawa wygodnego i bezpiecznego poruszania się po parkingach, jak również ochrona przylegających obiektów przed zalaniem wodą. Jednocześnie odwodnienie parkingowe zabezpieczy nam nawierzchnię przed uszkodzeniami.

Niezawodne kratki ściekowe parkingowe

Dysponujemy szerokim asortymentem wysokiej klasy odwodnień parkingowych. Prawidłowe odprowadzanie nadmiaru wody z parkingu gwarantuje komfort i bezpieczeństwo poruszania się po nim oraz chroni jego nawierzchnię przed zniszczeniem. Odwodnienie parkingów, jakie Państwu oferujemy, dzięki zastosowaniu klasy B125 jest wytrzymałe na wagę samochodów osobowych oraz na intensywność ich przejazdu. Oferujemy odwodnienia w różnych wymiarach, więc bez trudu dobiorą je Państwo do swojego zapotrzebowania. Kratki ściekowe parkingowe mogą posiadać ruszty wykonane z niezwykle wytrzymałego żeliwa sferoidalnego produktowego ze stopu żelaza i węgla. Żeliwo sferoidalne znacznie przewyższa wytrzymałością swój pierwowzór, czyli żeliwo szare. Jest też od niego lżejsze, co znacznie ułatwia transport i montaż odwodnienia liniowego.

Kanały, którymi odprowadzana jest woda wykonane mogą być z polietylenu wysokiej gęstości (PE-HD). Stosowanie korytek z tego mocnego i odpornego tworzywa gwarantuje, że odwodnienie nie straci swoich właściwości nawet pod wpływem ekstremalnych temperatur oraz sprawnie będzie gromadzić i odprowadzać wodę deszczową do kanalizacji. Odwodnienia łączy się poprzez specjalnie zaprojektowany system, wsuwając jedno odwodnienie w drugie, co sprawia, że montaż odwodnienia liniowego jest prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi.

JEŚLI CHCESZ KUPIĆ ODWODNIENIA TEJ KLASY PRZEJDŹ DO NASZEGO SKLEPU.