Odwodnienie ForU

Kilka słów o Axhell Drain Srl:

Axhell powstał dzięki inicjatywie profesjonalistów zajmujących się produkcją odwodnień liniowych od blisko 20 lat. Dostarcza swoje rozwiązania we wszystkie części świata.

Zespół stale pracuje nad stworzeniem produktów, które mogą uprościć pracę profesjonalistów i konsumentów związanych z problemem odprowadzania wody deszczowej.

Axhell Drain Srl spełnia wymagania norm: ISO 9001: 2015, ISO 14001, oraz standardu OHSAS 18001.

ForU to model odwodnień firmy Axhell Drain Srl

Model ten występuje wyłącznie w standardowej szerokości wewnętrznej 100mm i w dwóch wysokościach wewnętrznych: 30mm i 70 mm (analogiczne wysokości zewnętrzne 55mm i 92mm).
Odwodnienia mogą być wyposażone w ruszty (pokrywy) klasy A15 wykonane ze stali ocynkowanej lub B125 – żeliwne.

Każdy kanał odwodnień wykonany jest z polipropylenu i wyposażony został w ranty osłaniające ruszt, specjalne miejsce na wykonanie odpływu pionowego w dół oraz szczeliny po obu końcach przystosowane do wsunięcia zaślepek. Każdy kanał przystosowany został także do wyposażenia go w śrubowy montaż rusztu – standardowy w wersji B125 i dostępny jako opcja w wersji A15.

Podłączenie od spodu rury Ø110 wymaga zastosowania specjalnego artykułu, jakim jest odpływ dolny (art.406001). Za pośrednictwem dołączonych do produktu śrub przykręca się go od spodu tworząc szczelne odejście pionowe gotowe do nasunięcia kielicha standardowej rury Ø110.

Produkt oferowany jest w sprzedaży jako „standardowe, metrowe odwodnienia”, jak i bardzo wygodne i lubiane przez handlowców zestawy (tzw. Tripack). Każdy taki zestaw zawiera 3 kompletne metry odwodnień, 2 zaślepki i odpływ dolny Ø110. Poza faktem, że dołączone do zestawu akcesoria są zawarte w cenie to dodatkowo zestaw taki posiada opakowanie w języku polskim z bardzo czytelną instrukcją montażu, oraz kodem kreskowym. Zestaw „Tripack” bardzo ułatwia magazynowanie, sprzedaż, jak i jest znacznie częściej wybierany przez klientów w sklepach samoobsługowych, gdyż klient ma pewność, że zestaw taki zawiera wszystkie niezbędne akcesoria montażowe i nie wymaga szerszej znajomości tematu.

Odwodnienia ForU posiadają dostępne akcesoria dodatkowe:
– ścianki bez odpływu (zawarte w zestawach Tripack, dostępne też osobno, np. do pojedynczych kanałów)
– odpływ dolny Ø110 (zawarty w zestawach Tripack, dostępny też osobno, np. do pojedynczych kanałów)
– zestawy śrubowego montażu rusztów (zawsze dołączone do rusztów żeliwnych i jako opcja w A15- ocynkowanych)
– Łączniki krzyżowe z rusztem z tworzywa i syfonem
Produkty dostarczamy na paletach lub w opakowaniach jednostkowych. Najbardziej atrakcyjnym cenowo jest zakup paletowy. Na palecie 120x80x200 cm znajduje się odpowiednio:
– 44 paczki ForU70 (czyli produktu wysokiego na 70mm wewnątrz)
– 72 paczki ForU30 (czyli produktu wysokiego na 30mm wewnątrz)
– 132 metry ForU70 (czyli produktu wysokiego na 70mm wewnątrz)
— 216 metrów ForU30 (czyli produktu wysokiego na 30mm wewnątrz)

Produkty posiadają DEKLARACJĘ WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH wydaną w odniesieniu do normy EN1433, co pozwala na sprzedaż ich na terenie całej Unii Europejskiej.

Wspólnie z producentem przygotowaliśmy instrukcję wideo jak poprawnie wykonać instalację produktu. Na każdym zestawie „Tripack”, poza czytelną instrukcją znajduje się specjalny QR code, który w łatwy sposób przeniesie Państwa klientów na stronę z plikiem wideo ukazującym krok po kroku kolejne punkty procesu instalacji. Dzięki temu każdy może we własnym zakresie zainstalować odwodnienia ForU, nie popełniając błędów tak mocno niepożądanych w przypadku instalacji tego typu produktów.

QR code
Kod QR - do instrukcji montażu ForU