Odwodnienie liniowe – instrukcja do pobrania


Pozostałe materiały do pobrania:

Katalogi

Cenniki

Certyfikaty

 
 

Funkcjonując na rynku sprzedaży systemów odwodnień liniowych od 2008 roku nauczyliśmy się jak najlepiej, w zgodzie z wymogami i bezpiecznie odprowadzić wodę z terenów prywatnych lub publicznych. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się m.in. systemy odwodnień liniowych do stref przydomowych, parkingów publicznych, dróg (w tym ruchu ciężkiego), stref przemysłowych, jak i lotnisk. Na naszej stronie Klienci znajdą nie tylko pełną ofertę produktów, ale także instrukcje odwodnienia liniowego pozwalające na prawidłowe ułożenie instalacji ułatwiającej odprowadzanie wody deszczowej i zabezpieczającej przed szkodami spowodowanymi przez nadmierne zaleganie wody. Instrukcje te powstały przy współpracy z producentami, ale co najważniejsze poparte są naszymi doświadczeniami z praktycznej strony.

Wśród materiałów dostępnych na naszej stronie do pobrania znajdują się instrukcje odwodnienia liniowego (serii EASY i WING), sugerujące jak powinna przebiegać instalacja korytka MufleDrain. Każdorazowo w przypadku montażu odwodnienia zalecamy weryfikację charakterystyki podłoża, na którym ma zostać ułożone odwodnienie, użycie betonu o odpowiedniej charakterystyce oraz przestrzeganie zaleceń wskazanych grubości podłoża betonowego i bocznej opaski betonowej umożliwiającej długie użytkowanie systemu odwodnienia.

Instrukcje dostępne w każdym momencie dla naszych klientów powinna być dla niego sporą pomocą. Błędem popełnianym przez wiele osób jest bowiem niedopatrzenie sposobu, w jaki powinno być zainstalowane odwodnienie liniowe. Instrukcja powinna wyjaśnić wszelkie wątpliwości, co do sposobu jego montażu zgodnie z zaleceniami producenta oraz z wytycznymi zawartymi w normie PN-EN1433. Z instrukcjami montaż kanałów odwadniających jest prosty a zawarte w nich informacje ograniczają możliwość popełnienia błędów.

Współpracując od lat ze sprawdzonymi producentami tego typu systemów mamy pewność, że naszym klientom oferujemy odpowiednie do każdego typu powierzchni odwodnienie. Montaż, przy niewielkim wysiłku, możliwy jest do wykonania samodzielnie, co znacznie zmniejsza koszty całej instalacji.