Wysyłki
  • Standardowo produkty wysyłamy na następny dzień roboczy po ich zamówieniu. W bardzo Czasami mogą wystąpić opóźnienia w wysyłce (1-2 dni) związane z możliwościami magazynu do przygotowania przesyłek lub możliwościami transportowymi firm kurierskich. Zawsze jadnak w takiej sytuacji informujemy o tym naszych klientów.
  • Korzystamy z wielu firm kurierskich, ale „standardem” są wysyłki kurierem Inpost (wysyłki paczkowe) i kurierem RABEN (przesyłki paletowe)
  • W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą prosimy o kontakt

Odbiory osobiste

Wszystkie zakupione produkty można odebrać bezpłatnie w naszych magazynach (zgodnie z ich aktualnym statusem). Magazyny nie prowadzą sprzedaży a tylko i wyłącznie wydania wcześniej sfinalizowanych zamówień. Odbiór osobisty możliwy jest tylko po ustaleniu szczegółów z działem sprzedaży.

Zwroty

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Klient będący konsumentem, który zawarł za pośrednictwem Sklepu umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w punktach 7.4, 7.5 i 7.8 Regulaminu. Pouczenie o prawie do odstąpienia, zawierające w szczególności informacje o sposobie i terminie wykonania prawa odstąpienia od umowy oraz o kosztach zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy, które ponosi Klient, stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu.

Szczegóły dotyczące zwrotów opisane są w Regulaminie sklepu.