Dlaczego warto kupować w naszym sklepie?

Bezpieczne płatności

Operatorem rozliczeń jest Paynow.​

Dostawy w 48 godzin

Oferowane produkty dostarczamy kurierem w 48 godzin.

Certyfikaty EN-1433​

Wszystkie oferowane produkty certyfikowane są zgodnie z EN-1433​

Odwodnienia liniowe - sklep internetowy ProSale

Odwodnienia liniowe - odpływy liniowe

Firma ProSale zajmuje się dystrybucją odpływami oraz odwodnieniami liniowymi. Sklep posiada szeroki wachlarz produktów do odprowadzania wody, stosowanych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Oferujemy wysokiej jakości systemy, instalacje, które wykonane są z materiałów najlepszej jakości. Wszystkie odwodnienia liniowe są odporne na warunki atmosferyczne i bardzo wytrzymałe. W naszej ofercie znajdą Państwo odwodnienia liniowe z tworzywa, betonu oraz nowoczesnego polimerobetonu. Odwodnienie liniowe polimerobeton  jest niezwykle wytrzymałe, a jego koryto jest odporne na: roztwory soli, kwasy ziemne, oleje, benzyny, brudną wodę itp.

Odprowadzanie wody deszczowej

Nasze produkty można wykorzystywać do odprowadzanie deszczówki m.in. z podjazdów, tarasów, garażów oraz wody w łazience. W sklepie internetowym ProSale znajdą Państwo profesjonalne odwodnienia liniowe, które rekomendowane są przez renomowane firmy budowlane. Prowadzimy sprzedaż nie tylko dla osób prywatnych, ale też regularnie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami. Zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego dostawy przebiegają sprawnie. Przesyłki są przez nas pakowane bezpiecznie i schludnie, tak by sprzęt dotarł bez żadnego uszczerbku na wyznaczone miejsce.

Odwodnienia liniowe do Twojego domu

ProSale posiada w swojej ofercie wiele nowoczesnych, estetycznych i praktycznych rozwiązań do odprowadzania wody. Zastosowanie odwodnienia liniowego jest wygodnym rozwiązaniem, które stosujemy zarówno we wnętrzach budynków, jak i w ich pobliżu. Możesz je montować w garażach i na parkingach. Dzięki odwodnieniom liniowym profesjonalne firmy jak i prywatne osoby przy domowych projektach mogą w łatwy sposób utrzymywać czystość pomieszczeń. Odwodnienia liniowe stosuje się w celu usuwania nadmiaru wody deszczowej stosuje się na podwórzach domowych, ogrodach, podjazdach do garaży, w garażach i innych terenach.

Koryta odwodnieniowe

W sklepie internetowym ProSale możesz także zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne części, które pozwolą Tobie lub fachowcom stworzyć odpowiednie odwodnienie. Oferujemy wysokiej jakości koryta odwadniające, przeznaczone do montażu w różnych miejscach. Nasze instalacje umożliwiają sprawne i bezpieczne osuszanie wybranych powierzchni. Dzięki nim deszcz, podlewanie ogródka, mycie samochodu itp. nie będą powodować zalewania otoczenia domu, chroniąc go przed zawilgoceniem. W ten sposób nie trzeba obawiać się stęchlizny w piwnicy, wilgoci i grzybów pojawiających się na ścianach itp. Takie systemy poprawiają również jakość ziemi w ogrodzie, co umożliwia łatwiejszą uprawę roślin.

Od 2008 roku nieprzerwalnie pracujemy nad stworzeniem najlepszej oferty systemów odwodnień. Przede wszystkim wprowadzone przez nas do sprzedaży odwodnienia liniowe ForU pozwoliło nam zdobyć sporą ilość rynku i dało podstawy do dalszego rozwoju. Z pewnością nasz główny dostawca i jednocześnie partner w biznesie Axhell pomaga nam w osiągnięciu celu. Niewątpliwie odwodnienia liniowe ProSale to firma dająca gwarancję dostawy certyfikowanych, nowoczesnych i wytrzymałych rozwiązań.